عوارض دیالیز چه بلایی سرم آوردن.!

من یک بیمار دیالیزی هستم و مدتی بود سردرد می شدم. پیش هر پزشکی ام که می رفتم متوجه نمی شد که سردردای من به خاطر چیه. همان طور که می دانید، بیماران دیالیزی مجبور به مصرف زیاد کافئین هستند مثل نوشیدن قهوه. من هم روزی دو تا سه استکان قهوه می خوردم. یکی از دلایلی که به ذهن خودم رسید، این بود که شاید به خاطر قهوست که من سردرد می شم، چون توی خانواده ما رواج داره که بخاطر بوی قهوه سردرد بشن. دو روز قهوه خوردن رو گذاشتم کنار تا ببینم آیا به خاطر قهوست که من سردرد می شم یا نه. بازم سردرد می شدم و هیچ تغییری ایجاد نشده بود توی سرم. بالاخره رفتم پیش دکتر تا ببینم مشکل من چیه. هیچ جواب درستی بهم ندادن و آخر متوجه شدم که دکتر هم متوجه نشده که مشکل من چیه. بعد از اینکه کلی روش های دیگه رو امتحان کردم، رفتم همون کلینیکی که توش دیالیزم رو انجام میدم. پزشکان اونجا خیلی خوبه و نمی دونم چرا از همون اول نرفتم کلینیک طبرسی. با پزشک م کردم. بهم گفتن که سردرد یکی از عوارض دیالیزه و کاریش نمیشه کرد. فقط باید یک سری دارو های مسکنی مصرف کنم که برای بیماران دیالیزی مشکلی نداشته باشه و در عین حال سردردم رو هم خوب کنه.

کلینیک دیالیز مشهد، یکی از بهترین جاها برای انجام دیالیزه.

درمان دیالیز پدر بزرگم

عوارض دیالیز چه بلایی سرم آوردن...!

طراحی وب سایت در دیجیتال مارکتینگ

سردرد ,قهوه ,رو ,عوارض ,متوجه ,هم ,سردرد می ,به خاطر ,یکی از ,قهوست که ,خاطر قهوست

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

ایران تبلیغ ( Iran Tabligh ) دانلود کتاب روانشناسی رشد لورا برک هر دو جلد پاورپوینت دین و زندگی نوشته های یک طلبه غیر حوزوی طراحی سایت ، سئو ،تبلیغات در گوگل جغد سیاه ( رمز و راز )ترسناک و مرموز مصطفی فتاحی اردکانی سایت تخصصی تهویه مطبوع، چیلر، هواساز و فن کویل همسران همدل و همراه دیجیتال مارکتینگ